List of registered

Search our Site

A (PRO)

STARTNI BROJ IME I PREZIME DRŽAVA TIP MOTORA KLUB
1 Ranko Dabović MNE Husqvarna G-moto
2 Uros Zivkovic SRB SHERCO Mk jazavci
3 Dejan Bičič SLO Beta rr racing 300 Pjer pa fur
4 Viktor Gavrilovic SRB Husqvarna te 300 pro Ere Arilje
5 Darko Raič BIH KTM TPI 300 Extreme Enduro Mostar
6 Martin Šego BIH KTM TBI 300 Extreme Enduro Mostar
7 Kristijan Čilić BIH KTM TPI 300 Extreme Enduro Mostar
8 Jaka Seles SLO KTM EXC 300  
9 Matěj Staněk CZE KTM TPI 300 Dr.K racing team
10 Jonáš Káňa CZE KTM TPI 300 Dr.K racing team
11 Jakub Kliment CZE KTM TPI 300 The best plum team
12 Petr Venk CZE KTM TPI 300 Dr.K racing team
13 Lenny Bagwitz BIH 250 2-Stroke  
14 Stefan Jovanovic SRB KTM TPI 300  
15 Nikola Marčeta BIH KTM EXC 300  
16 Vlade Milutinovic SRB HQV TE 250i ERE
17 Nemanja Vemic SRB Husqvarna te 300 Ere Arilje
18 Peter Topič SLO KTM EXC 450 Enduro Koroška
19 David Hanáček CZE SHERCO 300 2T Dr.K racing team
20 Keanu Weber DEU KTM 300  
21 Jovanovic Aleksandar SRB HUSQVARNA TBI 250 Ere Arilje
22 Milos Knezevic SRB HUSQVARNA TPI 300 Xross Team
23 Ivan Pantelić SRB KTM EXC 300 HARD ENDURO ZLATIBOR LOMOVI
24 Ilya Sannikov RUS 2T Il racing
25 Lukáš Seďa CZE GAS GAS EC 300 Bohemia Enduro
26 Vladimir Bukvic SRB SHERCO 300 2T  
27 Djordje Jovanovic SRB Gas Gas EC 250  

B (AMATER)

REDNI BROJ
STARTNI BROJ IME I PREZIME  DRŽAVA TIP MOTORA KLUB
1 101 Ivan Ionov MNE KTM EXC 300  MotoHub
2 102 Radovan Petrovic SRB  Ktm300TPI  
3 103 Žitković Maro CRO KTM EXC 300 TEAMSILBER
4 104 Rastko Jokic SRB Sherco SE 300  
5 105 Mario Matijašić CRO GasGas EC 300 PRO POINT
6 106 Rajko Ivanovic SRB Beta RR 250 Racing Hard Enduro Krupanj
7 107 Nikola Lukačin CRO Husqvarna te300 Propoint
8 108 Erac Igor SRB Husqvarna te250i MK JAZAVCI
9 109 Matej Stanić BIH  Ktm exc 300 MK KRESEVO
10 110 Stjepan Vukadin BIH KTM EXC 300 Extreme enduro Kiseljak
11 111 Nikola Tomic SRB Ktm exc 350  
12 112 Mihailo Planojevic SRB Gas Gas EC 250 Sector Enduro
13 113 Marko Karačić BIH KTM EXC 300  MK Hercegovina Extreme
14 114  Nikola Cvijetic BIH Beta RR 250 Hard Enduro Han Pijesak
15 115  Tomas Chalupa CZE Husqvarna te300 Dr.K racing team
16 116 Djurdje Lazarevic SRB Beta xtrainer Arandjelovac
17 117  Bogdan Tomić SRB    
18 118  Filip Žigolić CRO Husqvarna te300 PRO POINT
19 119 Jovan Velojić SRB KTM exc 300 tpi  M.K. Jazavci Raška
20 120 Lazar Subotin SRB Husquarna 250  
21 121  Stošić Nikola SRB  Ktm exc 250  
22 122 David Krstevski MKD Beta RR 300 Moto Club VELES
23 123  Vlatko Angelovski MKD  KTM TPI 300  Drapaci
24 124  Nikola Marčeta BIH Ktm exc 300  
25 125  Matej Kermavner SLO  Beta 300 RR  EE Grmada
26 126  Borche Angelovski MKD  TM Racing  Drapaci Skopje
27 127  Jan Sip CZE  KTM 300 TPI  Hard Enduro Loznica
28 128  Ante Fumić CRO  KTM EXC 300  
29 129  Petar Radnić CRO  KTM  Dalmatia
30 130  Patrik Đerfi SRB  BETA 300 RR  
31 131  Janko Sinreih SLO  Husqvarna TE 300 TPI  
32 132  MATEJ DOLŠINA SLO  GAS GAS 300  GOZDNI JOŽA
33 133  Andreja Petrović SRB  Husqvarna 300  Spark Racing Team
34 134  Dejan Dekimoto SRB  Ktm Exc 300  Hard Enduro Ravnica
35 135  Živomir Bjelić SRB  Husqvarna te 300 pro  HARD ENDURO ZLATIBOR LOMOVI
36 136  Lazar Petrovic SRB  KTM 300 TPI  
37 137  Semir Hamidovic SLO  KTM EXC 300  Seki
38 138  Michal Vašut CZE  GasGas ec 300 2023  Speci-rent.cz
39 139  Adam Svoboda CZE  KTM EXC 300  Speci-rent.cz
40 140  Milorad Djurdjevic SRB  KTM EXC 300  
41 141  Aleksandar Micic SRB  KTM TPI  Hard Enduro Krupanj

C (HOBBY)

REDNI BROJ STARTNI BROJ IME I PREZIME DRŽAVA TIP MOTORA KLUB
1 401 Roman Savkin RUS Beta Xtreiner 300 Budva Tigers Hard Enduro Team
2 402  Andrey Sabelnikov RUS Husqvarna te300  
3 403 Dmitrii Mikhailov RUS  Beta 300rr  
4 404 Ilia Antiukhin RUS KTM exc 250 Budva Tigers Hard Enduro Team
5 405 Stanislav Golubov RUS KTM Freeride 350 4T
6 406 Nenad Prokopović SRB Ktm exc300 Moto tim gorski princ
7 407 Aleksandar Jovanović SRB KTM exc 250 Moto tim gorski princ
8 408 MILOS DJENIC SRB Ktm exc300 SAMKU MOTO LAND
9 409 Sasa Dedovic SRB  Beta 300 xtrainer Vatra team.Kosovska Mitrovica
10 410 Kryštof Žůrek CZE KTM 150 TPI  Dr.K racing team
11 411 Radim Žůrek CZE  KTM 300 TBI Dr.K racing team
12 412 Matej Kermavner SLO Beta 300RR EE Grmada
13 413 Vuk Milosevic SRB GAS GAS EC250 Hard Enduro Jazavci Raška
14 414 Pavle Simonović SRB KTM EXC250 TPI Hard Enduro Jazavci Raška
15 415 Dejan Ručigaj SLO GAS GAS EC300 Gozdni Joža
16 416 Ivan Lucic SRB KTM 300 TPI Amkk Zlatibor
17 417 Mihailo Obradović SRB KTM EXC 300 HARD ENDURO ZLATIBOR LOMOVI
18 418 Zdravko Panić SRB KTM EXC 300 Hard Enduro Kentaur
19 419  Nikola Panić
SRB Husqvarna TE300 Hard Enduro Kentaur
20 420 Minic Mihajlo SRB KTM 250 TPI Mk Jazavci
21 421 Miloš Minić SRB Husqvarna TE300i Mk Jazavci
22 422 Rudolf Žůrek CZE KTM 300 TPI Dr.K racing team
23 423 Stefan Jovanovic SRB Beta Xtrainer 300 Hard enduro kentaur
24 424 Milos Jovanovic SRB Beta 300rr Hard enduro kentaur
25 425 Alena Ulmanová CZE KTM 150 2t Dr.K Racing Team

VETERAN

REDNI BROJ STARTNI BROJ IME I PREZIME DRŽAVA TIP MOTORA KLUB
1 301 Penkov Viacheslav  MNE Beta xtrener 300 Red Devil
2 302 IGOR ŠKRJANC SLO GAS GAS 2T 300 GOZDNI JOŽA
3 303 Zoran Ivanovic CRO Husqvarna te300  
4 304 Josip Lukić BIH Gasgas EC 300 TBI Kiseljak Extreme Enduro
5 305 Blagoja Krstevski MKD Beta 300RR Moto Club VELES 
6 306 Brane Kermavner SLO Beta 300RR EE Grmada
7 307 Jure Jesenovec SLO Beta 300RR EE Grmada
8 308 Gregor Zver SLO Husqvarna TE 300i GOZDNI JOŽA
9 309 Kocka Zlatko SRB KTM EXC 450 Hard Enduro Ravnica
10 310 Slobodan Vitorovic SRB Husqvarna te250 i Highlander
11 311 Stanko Janković SRB Gac Gas EC 300 Kentaur
12 312 Vladan Marković SRB Husqvarna te300 HARD ENDURO ZLATIBOR LOMOVI
13 313 Nedeljko Matović SLO KTM 300 TBI Matoman
14 314 Milan Kovačić SRB Gas Gas EC 250 Kentaur
15 315 Libor Kučera CZE KTM 300 2T Dafe Plast Racing
16 316 Michal Pavlát CZE KTM 300 TPI Dr.K racing team

WOMEN